Зимові сади з алюмінієвого профілю | фірма Ніко

Home  /  Зимові сади з алюмінієвого профілю | фірма Ніко

Зимові сади

Одним з напрямків діяльності компанії “Фірма Ніко” є виготовлення зимових садів з алюмінієвого профілю.

Зимовий сад завжди додає будинку свій неповторний вигляд і стиль, вносить родзинку і розширює простір. І якщо спочатку зимові сади використовувалися виключно для розведення теплолюбивих екзотичних рослин, то зараз це може бути місце для вітальні, кабінету, галереї або просто відпочинку. При цьому, незалежно від функціонального призначення, в таких приміщеннях забезпечується особливе, специфічне почуття зорового контакту з навколишнім середовищем.

Найчастіше для виготовлення зимових садів використовується алюмінієвий профіль. Cучасні системи профілів розкривають широкі можливості для здійснення найрізноманітніших ідей.

Одним з найбільш важливих питань при будівництві зимового саду є ретельнe опрацювання каркаса. Не менш важливим є вибір відповідних стекол. Вони повинні забезпечувати як влітку, так і взимку належну теплоізоляцію, відповідати вимогам безпеки (витримувати великі навантаження при будь-яких погодних умовах).

Зимовий сад з алюмінієвого профілю є оригінальною архітектурною формою, яка додасть будинку індивідуальний, незвичайний характер.

Яким буде Ваш зимовий сад – залежить від Ваших побажань. Зі свого боку ми гарантуємо якість і надійність.

×